Loga Final Brochure Outside 300x300 Pokój 4

Witajcie w Folwarku Minikowo

Pokój Numer 4

Przytulny przestronny pokój składający się z dwóch pokoi z widokiem na pola i lasy pięknych Borów Tucholskich, pomieści od 1 do 6 osób.

W oddzielonej sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze z możliwością połączenia ich w jedno 2-osobowe, komoda z szufladami oraz wieszak na ubrania. W kolejnym pomieszczeniu umieszczone są 2 łóżka pojedyncze oraz kanapa narożna, na której mogą spać 2 osoby.

Icons 15 1024x205 Pokój 4

W pokoju znajdzie się miejsce na powieszenie ubrań oraz komoda z szufladami oraz stolik okolicznościowy z krzesłami, przy którym goście odetchną przy kawie po całym dniu. Do dyspozycji gości w pokoju znajduję się czajnik elektryczny, szklanki oraz informatory turystyczne. W wyposażeniu pokoi znajdują się Starannie przygotowane wysokiej jakości pościele, a także  komplet ręczników dla każdego gościa (ręcznik kąpielowy, średni i pod nogi). Pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z kabiną prysznicową i WC, w której znajduje się suszarka do włosów, papier toaletowy, środki do dezynfekcji, mydło. W przedpokoju znajduje się duże lustro.