Najciekawsze rozrywki w Folwark Minikowo!
Znak ścieżek rowerowych obecny w okolicy Folwarku Minikowo 62.

Data

Zastanawiasz się co ciekawego można robić u nas w Folwarku? Mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji...


Zastanawiasz się co ciekawego można robić u nas w Folwarku?

ŁOWIENIE RYB

Pobliskie jezioro jest świetną atrakcją na spędzenie wieczoru lub poranku na połowie ryb. Możesz tutaj złowić lina, karasia lub okonia.  Piękne i klimatyczne miejsce przypadnie do gustu zapalonym wędkarzom oraz zupełnym amatorom.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, udostępniamy sprzęt rybacki.

ROZGRYWKI W PINPONGA

Jedną z naszych rozrywek są turnieje w pinponga, które świetnie sprawdzają się w każdą pogodę. Chętnie stajemy po drugiej stronie stołu, by zmierzyć się z naszymi Gośćmi lub Wam kibicujemy.

WIECZORNE OGNISKA

Wiemy, jak nasi goście uwielbiają wieczorne spotkania, dlatego specjalnie w naszym Folwarku przygotowujemy ogniska, gdzie przy wspólnym biesiadowaniu możemy bliżej Was poznać.

Jest to świetna okazja, by upiec kiełbaskę na kiju lub zjeść tradycyjne ziemniaczki z ognia.

TOWARZYSKIE SPOTKANIA PRZY GRACH PLANSZOWYCH

Bogata kolekcja gier planszowych w naszym Folwarku nie lubi się u nas kurzyć, dlatego wieczory w gry planszowe to kolejna świetna rozrywka dostępna w każdą pogodę. Latem, podczas ciepłych wieczorów na tarasie, a zimną przy ciepłym blasku kominka.

Zapraszamy na Scrabble, Monopoly, Chińczyka, Uno i wiele innych!

GRZYBOBRANIA

W sezonie chętnie zdradzimy tajemnice szlaków grzybowych, skąd każdy wróci z pełnym koszykiem. Jest to świetna okazja do pospacerowania po urokliwych lasach w Borach Tucholskich i zaczerpnięcia świeżego powietrza.

KONSOLA I KOLEKCJA FILMÓW

Dla najbardziej wymagających 😉 mamy całą kolekcję gier i filmów, które można odtworzyć na sali wspólnej Folwarku. Być może w naszych kolekcjach są gry, w które lubicie pograć.

Więcej
Artykułów